Zabieg BB MESO GLOW


czas zabiegu

od 60 minut

cena zabiegu

od 300 zł

Zabieg BB MESO GLOW

Jędrna i bardziej elastyczna skóra, dzięki naturalnej regenracji i przebudowie włókien kolagenowych. To zasługa fal elektromagnetycznych o częstotliwości fal radiowych, którę powodują mocne przegrzanie skóry, pobudzając ją w ten sposób do odnowy.

W zabiegu wykorzystujemy technikę mezoterapii mikroigłowej, wprowadzając w głąb skóry serum z dodatkiem nieorganicznych pigmentów. Dzięki mikronakłuciom preparat dyfunduje w dolne warstwy naskórka i powoduje jego pigmentację. Wprowadzane serum Matrigen  BB glow zawiera także składniki łagodzące i pielęgnujące skórę t.j. ekstrakt z miąższu aloesu, wosk pszczeli, ekstrakt z awokado, alantoinę oraz wit E.

Nadanie odpowiedniego kolorytu jest stopniowe. Już po wykonaniu jednego zabiegu uzyskamy rozświetlenie skóry. Należy jednak liczyć się z tym, że nie uzyskamy efektu zastępującego makijaż.

Procedura BB MESO GLOW  nie wymaga stosowania znieczulenia, zabieg nie jest bolesny, a okres rekonwalescencji jest krótki, dlatego można potraktować go „bankietowo”, najlepiej  na 3 dni przed planowanym wydarzeniem. Aby efekt był bardziej widoczny i trwalszy, zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów w odstępach 14 dni.

Pigmenty zanikają w sposób przewidywalny i stopniowy, odpowiednia pielęgnacja pozabiegowa pozwoli dłużej cieszyć się efektem. Makijaż można wykonać dopiero po około 24 h od zakończenia zabiegu.

zapraszamy do kontaktu

phone raymed42 640 20 82 mail raymedraymed@raymed.pl

13 + 6 =

ul. Felsztyńskiego 2, 93-582 Łódź
tel. 42 640 20 82
email: raymed@raymed.pl

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt.: 12:00-19:30
Sob.: 10:00-15:00
(kosmetyka)