PROPHILO – BIOREMODELING SKÓRY


czas zabiegu

od 30 minut

cena zabiegu

od 1100 zł

radiofrekwencja mikroigłowa

Postępujące z wiekiem zmiany troficzne w tkance tłuszczowej podskórnej doprowadzają do zwiotczenia skóry i utraty młodego owalu twarzy. Prophilo jest unikalnym zabiegiem odmładzającym nie tylko skórę, ale również tkankę podskórną, która zapewnia prawidłowe rusztowanie dla skóry.

Produkt zawiera najwyższe jak do tej pory stężenie kwasu hialuronowego w formie 2 rodzajów łańcuchów kwasu połączonych i stabilizowanych termicznie bez dodatków chemicznych substancji sieciujących używanych w wypełniaczach.

Po podaniu w odpowiednio wyznaczone punkty migruje pod skórą, dając efekt „miliona sprężynek”. Pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny silniej niż inne preparaty kwasu hialuronowego (zostało to potwierdzone w biopsjach skóry).

Zabieg wzmacnia i zagęszcza skórę bez efektu zwiększenia objętości. Wysmukla rysy i liftinguje. Prophilo daje również bardzo dobre rezultaty w przywracaniu młodego wyglądu szyi, dekoltu, grzbietów rąk.

Zaleca się wykonanie 2 zabiegów w odstępie miesiąca. Efekt utrzymuje około 1-1,5 roku.

Prophilo (Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe opatentowane przez Instytut Farmaceutyczny IBSA) jest obecny od 3 lat na rynku polskim, został również doceniony w innych krajach Europy. Otrzymał złotą statuetkę na Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej w Paryżu oraz jedną z głównych nagród na targach CCR w Londynie.

Prophilo jest produktem wyjątkowo „czystym”-nie pozostawia w skórze żadnych substancji chemicznych, nie daje uczuleń. W naturalny sposób odżywia i stymuluje.

Może być również stosowany jako profilaktyka procesów starzenia.

zapraszamy do kontaktu

phone raymed42 640 20 82 mail raymedraymed@raymed.pl

7 + 3 =

ul. Felsztyńskiego 2, 93-582 Łódź
tel. 42 640 20 82
email: raymed@raymed.pl

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt.: 12:00-19:30
Sob.: 10:00-15:00
(kosmetyka)