Mezoterapia bezigłowa


czas zabiegu

od 30 minut

cena zabiegu

od 170 zł

W celu lekkiej rewitalizacji skóry i zwiększonej penetracji substancji aktywnych stosuje się igły wysunięte na głębokość od 0,25 do 0,5 mm. Taki zabieg nie wymaga zastosowania znieczulenia.
Uszkodzenia są stosunkowo płytkie,podobnie jak procesy regeneracyjne, natomiast pozwalają na powolne dogłębne wprowadzanie składników aktywnych. Do tych procedur wprowadziliśmy preparaty amerykańskiej firmy
DermoMedica.

Jest to specjalistyczna marka przeciwstarzeniowa, przeznaczona do terapii skóry w trakcie kuracji dermatologicznych oraz wspomagająca ich efektywność. Receptury preparatów zostały opracowanetak, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry i stymulować procesy odnowy.
Filozofia marki DermoMedica opiera się na świadomym podejściu do pielęgnacji skóry, dlatego produkty DermoMedica sąrekomendowane i popularyzowane przez uznanych dermatologów w USA. W ostatnich latach firma zdobywa coraz więcej popularności również na rynku polskim.

Odrębną formą użycia płytkich mikronakłuć jest  zabieg BB Glow, gdzie
ampułki zawierają również barwnik, który pozwala ujednolicić koloryt skóry
i wizualnie ją rozjaśnić.

Skóra musi być oczyszczona i poddana powierzchownej abrazji (mechanicznemu złuszczaniu). Dlatego przed zabiegiem wykonujemy mikrodermabrazję lub peeling kawitacyjny. Następnie na skórę nakłada się koktajl aktywnych substancji. Koktajl dobierany jest indywidualnie do potrzeb skóry, dzięki czemu zabieg jest odpowiedni dla skóry suchej, wrażliwej czy z przebarwieniami. Głowice urządzenia emitują impulsy i wprowadzają substancje w głąb skóry. Wykończeniem zabiegu jest zastosowanie odpowiednio dobranej maski tak aby dopełnić efekt mezoterapii oraz uspokoić skórę.

Dla uzyskania poprawy jakości skóry zabieg powinien być powtórzony kilkukrotnie. Zaletą mezoterapii bezigłowej jest jej mała inwazyjność – zabieg jest bezbolesny i nie pozostawia niepożądanych śladów, dobrze sprawdza się na dzień lub dwa przed planowanym wyjściem lub ważnym spotkaniem. Już po pierwszej sesji skóra odzyskuje zdrowy, promienny wygląd.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

  • Zalecana jest seria 4-10 zabiegów .
  • Pierwsze 4 zabiegi najlepiej wykonać co tydzień,
  • Kolejne – co 2-3 tygodnie jeden.

zapraszamy do kontaktu

phone raymed42 640 20 82 mail raymedraymed@raymed.pl

4 + 1 =

ul. Felsztyńskiego 2, 93-582 Łódź
tel. 42 640 20 82
email: raymed@raymed.pl

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt.: 12:00-19:30
Sob.: 10:00-15:00
(kosmetyka)