INFUZJA TLENOWA


czas zabiegu

od 120 minut

cena zabiegu

od 150 zł

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to nowa nieinwazyjna metoda poprawy jakości i wyglądu skóry. Półtoragodzinna terapia tlenem pozytywnie oddziałuje nie tylko na skórę, ale na cały organizm.

Zabieg jest przyjemny, relaksujący, a natychmiastowy efekt wygładzenia oraz odświeżenia skóry jest wynikiem działania samego tlenu hiperbarycznego oraz wprowadzenia czynników aktywnych.

W pierwszym etapie przygotowujemy skórę  do lepszej absorpcji przez wykonanie delikatnego złuszczania. Następnie używając aplikatora metodą natryskową rozprowadzamy na całym obszarze tlen, pobudzając krążenie krwi i stymulując metabolizm. Oddziaływanie sprężonego tlenu na skórę przypomina delikatny, relaksujący masaż.

Drugi etap to nałożenie odpowiedniego serum, a następnie wtłoczenie go za pomocą sprężonego tlenu w głębsze warstwy skóry. Serum, dobrane odpowiednio dla potrzeb skóry, zawiera substancje odżywcze, nawilżające oraz stymulujące odnowę (peptydy, komórki macierzyste).

W ostatnim etapie zabiegu wykorzystujemy maskę tlenową, która umożliwia oddychanie czystym tlenem, a więc krótką terapię nie tylko dla skóry, ale również dla całego organizmu.


efekty zabiegu


  • dotlenienie, odżywienie skóry,
  • głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym,
  • poprawa struktury, napięcia i elastyczności,
  • wygładzenie drobnych zmarszczek,
  • delikatna poprawa owalu twarzy,
  • zwiększenie metabolizmu komórkowego,
  • młody, promienny wygląd.

Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny i odpowiednia dla każdego typu skóry. Może być wykonywany jednorazowo  jako ,,zabieg bankietowy” lub w serii w celu uzyskania lepszych efektów, najlepiej 4 – 6 zabiegów co 10 – 14 dni.

zapraszamy do kontaktu

phone raymed42 640 20 82 mail raymedraymed@raymed.pl

2 + 3 =

ul. Felsztyńskiego 2, 93-582 Łódź
tel. 42 640 20 82
email: raymed@raymed.pl

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt.: 12:00-19:30
Sob.: 10:00-15:00
(kosmetyka)