AUTOLOGICZNA FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA


czas zabiegu

od 30 minut

cena zabiegu

od 600 zł

pHformula

Fibryna, w odróżnieniu od osocza, po podaniu do tkanek tworzy trójwymiarową przestrzeń, w której umiejscowione są wysokie stężenia płytek krwi, czynników wzrostu oraz mezenchymalne komórki macierzyste. Wszystkie te elementy odgrywają bardzo ważną rolę w regeneracji tkanek.

Dodatkowo powolne uwalnianie czynników wzrostu z płytek krwi podczas terapii fibryną bogatopłytkową (i-PRF) zapewnia nam znacznie lepsze efekty niż ich nagłe uwolnienie, jakie ma miejsce w mezoterapii osoczem.

Fibryna w delikatny sposób wypełnia tkanki znajdujące się nad nią, dając łagodny efekt uwypuklenia. Zabieg z użyciem fibryny bogatopłytkowej przynosi skórze wiele  dobroczynnych działań w postaci:

  • regeneracji i rewitalizacji  tkanki
  • odmłodzenia skóry
  • wypełnienia bruzd
  • leczenia blizn po-trądzikowych i innych
  • redukcji rozstępów
  • wspomagania terapii wypadania włosów

Procedury lecznicze wymagające użycia własnej krwi pacjenta, czyli materiału autologicznego, zaliczane są do jednych z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej, ze względu na znikome ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych lub nietolerancji. Zabieg szczególnie polecany dla alergików i osób ceniących naturalne metody umożliwiające regenerację i odżywienie skóry.

KOREKCJA CIENI POD OCZAMI – FIBRYNA STRUKTURALNA I INIEKCYJNA

Zabieg wymaga przygotowania dwóch form autologicznej fibryny.Budująca objętość fibryna strukturalna jest umieszczana w głębokich warstwach skóry, w celu korekcji cieni pod oczami oraz odżywienia i regeneracji tkanki podskórnej pod okiem. Fibryna iniekcyjna jest podawana w formie mezoterapii do bardziej powierzchniowych warstw skóry.
Powolne uwalnianie czynników wzrostu z płytek krwi uwięzionych w sieci fibryny zapewnia lepsze efekty niż ich nagłe uwolnienie w mezoterapii osoczem.
Obecność komórek macierzystych w takim materiale zwiększa potencjał regeneracyjny. Użycie materiału autologicznego pozwala na wyeliminowanie powikłań, szczególnie reakcji alergicznych i nietolerancji.
Otrzymane rezultaty są bardzo naturalne, a każdy następny zabieg poprawia jakość skóry i redukuje cienie.


STOSOWANIE


Dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się zastosowanie serii minimum 3-4 zabiegów fibryną bogatopłytkową w odstępie około 4-6 tygodni. Efekt wypełnienia widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Poprawa napięcia i elastyczności skóry następuje stopniowo – pierwsze rezultaty w tym zakresie obserwujemy po ok. dwóch tygodniach.

zapraszamy do kontaktu

phone raymed42 640 20 82 mail raymedraymed@raymed.pl

11 + 10 =

ul. Felsztyńskiego 2, 93-582 Łódź
tel. 42 640 20 82
email: raymed@raymed.pl

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt.: 12:00-19:30
Sob.: 10:00-15:00
(kosmetyka)